O nás

Historie

Historie Zlaté Edice

Zlatá Edice vznikla původně jako jeden katalog a vstupenky v sezoně 2013/14. Nabízela svým majitelům možnost navštívit Divadlo Kalich, či Divadlo Palace formou 1+1. Po velkém úspěchu prvního ročníku, se provozovatel rozhodl opět své diváky potěšit a dal vzniknout další a trochu jiné Zlaté Edice.
Více divadel, více možností

Více divadel, více možností

Proběhlo rozšíření o další dvě divadla působící společně v prostorách bývalého kláštera v Rytířské ulici v Praze. Divadlo v Rytířské a Black Light Theatre of Prague a úprava spolupráce s Divadlem Palace nabídla klientům rázem o další dvě desítky více představení. Zlatá Edice za první rok svého působení získala široké řady klientů. A jelikož byl projekt od začátku míněn jako usnadnění, či zpříjemnění přístupu do divadla, naslouchali jsme celý rok potřebám a přáním našich klientů. I díky tomu vznikl přirozeně klub Zlaté Edice, kam patří každý klient, který je ve Zlaté Edici registrovaný. Takový klient může čerpat výhody, nejen ve formě možnosti pořídit si levnější vstupenky, ve formě dárků od partnerů projektu, ale také nadstandardní servis a služby.
Současnost

Současnost Zlaté Edice

V roce 2014 se Zlatá Edice rozšiřuje o další produkty. Zlaté dárkové poukazy a VIP vstupenky doplňují logicky původní záměr Last Minute vstupenek a nabízejí klientům možnost si s výhodami pořídit i standardní vstupenky v běžném předprodeji. Součástí rozšíření projektu je i věrnostní e-shop, který je od konce listopadu 2014 přístupný registrovaným klientům Zlaté Edice a kde mohou klienti čerpat speciální nabídky a dostávat originální dárky. Součástí Zlaté Edice je také neustálé přinášení informací z aktuálního dění v divadlech, jak psanou, tak i video formou, zasílání informačních emailů klientům a zjišťování jejich potřeb. Již tradicí se dá označit Vánoční stánek v NC Nový Smíchov, kde si klienti mohou již měsíc před Vánocemi pořídit krásné zážitkové dárky a něco navíc.
Historie

Aby celý projekt Zlaté Edice fungoval jak má, mají na starosti dva projekt manažeři, kteří stojí za zrodem celé Zlaté Edice, s distribucí a komunikací a dalšími, pomáhají provozovatel Hamlet Production a.s. a několik externích obchodníků. Pro kontaktování s objednávkou, dotazem, prosbou, pochvalou, či stížností, prosím využijte formulář níže pod obsahem.

Nikola Burian, Project manager

Nikola Burian, Project manager Zlaté Edice

Mladý muž, jehož v davu spolehlivě rozeznáte hlavně díky širokému úsměvu a kostkované košili. Ten typ kluka, kterého dámy zbožňují, a páni zvou na panáka. Baví ho poznávat nové lidi, užívat si legraci a dělat ostatním radost. I proto pro něj byl projekt Zlaté Edice jasná volba. 

Zobrazit Nikola Burian na facebookuJméno a příjmení *
Váš e-mail *
Váš telefon
Rychlý kontaktní formulář